Vidaus dailylentės

 

Vidaus dailylentės yra nesenstantis ir labai praktiškas patalpų vidaus apdailos sprendimas. Jos lengvai prižiūrimos (pakanka nuvalyti dulkes), ilgaamžės, nes neatsiklijuoja kaip tapetai ir nesilupa kaip dažai, visada tvarkingai atrodo, nepraranda spalvos, o svarbiausia – suteikia patalpoms šilumos ir jaukumo. Dailylentes iš natūralios medienos galima pritaikyti prie bet kokio interjero, kadangi paviršiaus apdirbimo būdų yra begalė. Tai – alyvavimas, lakavimas, vaškavimas ir bet kokio atspalvio suteikimas, pasirenkant bet kokią spalvą iš spalvų paletės.

 

Vidaus dailylentės kokybės aprašymas

 

Brėžinys Profilis Matmenys, mm Darbinis plotis Kaina, Eur/m2 Kiekis
Vid. dailylentė STV, AB (eglė) 12*96 88 5,21
Užsakyti
Vid. dailylentė STF, AB (karelijos pušis) 11*96 88 6,37
Užsakyti
Vid. dailylentė STF, AB (karelijos eglė) 11*96 88 6,17
Užsakyti
Vid. dailylentė STF, ABС (eglė) 11*121 112 5,05
Užsakyti
Vidaus dailylentės

Vidaus dailylentės gaminamos iš kokybiškos medienos, todėl yra patvarios, net po kelių metų nepraranda pirminės išvaizdos ir formos. Vidaus dailylentės yra gana senas apdailos sprendimas, tačiau dėl patogaus naudojimo ,kadangi gaminamos iš natūralios medienos, vis dar nepraranda populiarumo. Šis sprendimas laikomas ne tik klasikiniu, tačiau taip pat galinčiu padėti sukurti originalų ir labai savitą namų ar darbo vietos interjerą. Tokiomis dailylentėmis gali būti dengiamos bet kokių gyvenamųjų patalpų sienos ir lubos(miegamųjų kambarių, prieškambarių, palėpių ir panašiai). Vidaus dailylentes gaminti paprastai renkamasi eglės, pušies mediena arba dar didesnę prabangą suteikianti lapuočių (uosis, ąžuolas) mediena.

Vidaus dailylenčių privalumai

Vidaus dailylenčių privalumai

Vidaus dailylentės turi keletu esminių privalumų. Pirmiausia, kaip jau minėta anksčiau, tai yra vienas praktiškiausių vidaus apdailos sprendimų. Taip pat, medinės vidaus dailylentės prisideda prie žmogaus organizmui tinkančio mikroklimato patalpose. Iš natūralios, kokybiškos eglės, pušies ar lapuočių medienos pagamintos dailylentės sugeria drėgmę, jei patalpose jos yra per daug. Dailylentės drėgmę kaupia, ir jei būsto viduje tampa per sausa, drėgmė garuoja iš dailylenčių ir mikroklimatas vėl pasidaro tinkamas. Be to, medinės vidaus dailylentės puikiai izoliuoja garsą, taigi jas pasirinkę rūpinasi ne tik sveikata, tačiau ir ramybe. Kone svarbiausias medinių dailylenčių privalumas – palyginti nedidelės investicijos, kurios per ilgus naudojimo metus tikrai atsiperka. Dar vienas vidaus dailylenčių privalumas – paprastas bei nesudėtingas jų montavimas.

Vidaus dailylenčių rūšys ir tvirtinimas

Vidaus dailylenčių rūšys ir tvirtinimas

Vidaus dailylentės gali būti tiek lygiu, tiek šiurkščiu paviršiumi. Dailylenčių rūšies pasirinkimą lemia individualus kiekvieno kliento skonis ir patalpų interjeras. Lygios vidaus dailylentes, tai estetika ir nemirštanti klasika, šiurkštaus paviršiaus gaminiai – modernus ir šiuolaikiškas sprendimas, pagyvinantis būstą. Tiek vienos, tiek kitos rūšies vidaus dailylentės yra tokios pat atsparios ir pasižymi tokiomis pat savybėmis.

Vidaus dailylentė Vidaus dailylentė Vidaus dailylentė

Susisiekite dėl vidaus dailylenčių   eituma fb

jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta

Užklausos pateikimas

Eituma.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su eituma.lt slapukų politika.

Sutinku