jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta

Užklausos pateikimas

Produktai

Obliuotos lentos

Obliuotos lentos

Obliuotos lentos yra labai plačiai naudojami gaminiai. Tai pjaustyta ir apdirbta mediena, kuri yra lygi ir švelni. Obliuotų lentų paviršius yra be atplaišų, todėl tiek jas tvirtinant, tiek jau naudojantis nekyla pavojus įsivaryti rakštį. Obliuotos lentos ruošiamos iš aukštos kokybės spygliuočių medienos. O tinkamai jas apdorojus, galima pritaikyti įrengiant įvairius statinius ar vykdant jų apdailą. Lentas galima naudoti atliekant tiek vidaus (įvairios interjero detalės, sienų ir lubų apdaila), tiek išorės darbus (pastogės pakalimas, tvoros, sienų apdaila, kiti apdailos elementai). Tai yra vienas populiariausių sprendimų statybos ir apdailos srityje. Obliuotos lentos pasižymi atsparumu ir tvirtumu, o jų populiarumą lemia estetinė išvaizda ir nepavaldumas laikui. Mediena, kaip pastato vidaus ar išorės apdaila, yra nesenstantis ir iš mados niekada neišeinantis sprendimas. Be to, ji universaliai dera prie bet kokio architektūrinio stiliaus ir aplinkos sprendimų. Jas taip pat galima pritaikyti rengiant terasas bei pavėsines, tokiu atveju obliuotos lentos suteikia jaukumo ir šilumos, kurią skleidžia natūrali mediena.


Karelijos eglės obliuotų lentų kokybės aprašymas


Lentos obliuotos

Mūsų obliuotos lentos gaminamos iš eglės bei pušies medienos. Jų kokybę užtikrina tai, kad lentpjūvėje jos yra rūšiuojamos kelis kartus – prieš ir po obliavimo. Pagrindiniai reikalavimai šioms prekėms : obliuotos lentos negali būti pakitusios spalvos (ant nekokybiškų lentų galima pastebėti pamėlynavimus), pažeistos mechaniškai ar lentų struktūrą ardančių kenkėjų žymių, negali būti įtrūkusios, taip pat griežtai ribojamas leidžiamas gyvų šakų kiekis bei dydis ir panašiai. Negyvos, o tuo labiau iškritusios šakos yra neleidžiamos. Kaip ir kiti obliuoti gaminiai mūsų lentos yra džiovinamos iki 16 %± 2 % santykinio drėgnumo. Turime pastebėti, kad galutiniame variante lentos bus apdorotos (alyvuotos, vaškuotos ar suteikta spalva dažyvių pagalba).Todėl šių lentų paviršių galėsite puikiai apdoroti visais aukščiau nurodytais būdais.

Susisiekite dėl obliuotų lentų

Susisiekite dėl obliuotų lentų

   eituma fb

Eituma.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su eituma.lt slapukų politika.

Sutinku