Terasos lentos

 

Terasa – jauki, erdvi vieta, kurioje ypač malonu būti šiltomis, saulėtomis dienomis. Ne retai čia įrengiama poilsio erdvė, statomi gultai ar panašūs baldai. Tačiau kad terasoje būtų patogu – reikia ją tinkamai prižiūrėti, o pirmiausia – įrengti.  

 

Kainos su PVM.

Minimali užsakymo suma 580 - 725 Еur (priklausomai nuo produkto).

Dėl šiuo metu esamų ilgių kreiptis +370 670 26860 arba didmena@eituma.lt.

Terasinių lentų kokybės aprašymas.

Grindinių lentų kokybės aprašymas.

 

Brėžinys Profilis Matmenys, mm Darbinis plotis Kaina, Eur/m2 Kiekis
Grindų lentos AB (karelijos pušis) 28x121 112 14,64
Užsakyti
Grindinės lentos AB (karelijos pušis) 33x195 185 22,16
Užsakyti
Terasinės lentos BC (Karelijos pušis), dvi pusės rifliuotos 28x120 BC 0,00
Užsakyti
Terasinės lentos (impr. rudai) AB (karelijos pušis) 28x120 12,70
Užsakyti
Terasinės lentos AB (maumedis), rifliuotos 27x120 19,20
Užsakyti
Terasinės lentos AB (maumedis), lygios 28x120 19,20
Užsakyti
Terasinės lentos BC (Karelijos pušis), rifliuotos 28x120 BC 0,00
Užsakyti
Terasos lentos

Vienas svarbiausių terasos elementų – terasos lentos, kurios turi būti parenkamos itin atsakingai, nes tik kokybiški gaminiai bus atsparūs aplinkos poveikiui ir džiugins ne vienerius metus. Lentos terasai įrengti yra kone populiariausias sprendimas, nes mediena yra gerokai jaukesnė ir kur kas malonesnė žaliava nei kitos alternatyvos (cementas, plytelės ar panašiai). Tinkamai paruoštos ir apdorotos terasos lentos suteiks pastatui ir aplinkai jaukumo bei šilumos.

Terasines lentos

Terasos lentų pasirinkimas

Terasinės lentos kruopščiai atrenkamos ir ruošiamos iš eglės, pušies arba maumedžio medienos. Terasos lentos yra obliuojamos, todėl jos lygios ir švelnios, be jokių medienos atplaišų. Dėl šių savybių terasoje galima vaikščioti basomis ir justi maksimalų komfortą. Lentomis išklota terasa atrodo labai estetiškai, o visam pastato fasadui suteikia prabangos įspūdį.

Terasos lentų savybės ir montavimas

Terasos lentų savybės ir montavimas

Kokybiškos terasos lentos turi pasižymėti keliomis pagrindinėmis savybėmis. Pirmiausia, jos turi būti atsparios drėgmei. Todėl savo pirkėjams siūlome impregnuotas Karelijos pušies arba maumedžio terasines lentas.
Pušinės terasines lentos dažniausiai gaminamos iš Karelijoje arba Švedijos šiaurinėje pusėje gaunamos medienos. Ši mediena skiriasi nuo vietinės lėtesniu augimo tempu, dėl to ji yra gerokai tankesnė ir atsparesnė. Pušinės lentos impregnuojamos giluminiu impregnavimu slėgio vakuumo būdu. Mūsų parduodamos lentos atitinka III impregnavimo klasės, kuri skirta terasos įrengimui virš žemės paviršiaus , neuždengta, esant galimam dideliam drėgnumui. Šios klasės impregnavimas taip pat apsaugo medieną nuo grybinių organizmų.
Maumedžio lentos vertinamos dėl jų didelio sakingumo. Sakingesnė mediena yra labai atspari lauko sąlygose, bet atitinkamai impregnuoti arba nudažyti tokią medieną yra sudėtinga. Būtent todėl maumedžio lentas dažniausiai patariama alyvoti. Terasinės lentos dažniausiai gaminamos lygios arba rifliuotos. Lygus paviršius mažiau surenka purvo, rifliuotas mažiau slidus.

Grindu lentos

Grindų lentos

Pirkėjams mes siūlome pušines ir eglines grindines lentas. Jos puikiai tinka tiems kurie interjere vertina paprastumą bei natūralumą. Savo asortimente turim įvairių matmenų grindų lentų – pradedant nuo standartinių pločių 120 -145 mm, baigiant 195 - 245 mm. Renkantis plotį reikia nepamiršti, kad plačios lentos atrodo gražiau, bet siauros yra praktiškesnės.

Labai svarbus faktorius lemiantis grindinių lentų tarnavimą yra jų drėgnumas. Visos mūsų grindu lentos yra džiovintos iki 8 – 12 % drėgnumo. Esant didesniam drėgnumui po sudėjimo tarp lentų gali atsirasti tarpeliai. Tam kad sumažinti tarpelių atsiradimo riziką ir suvienodinti lentų bei patalpos santykinį drėgnumą, lentas patalpoje prieš montavimą rekomenduoja palaikyti mažiausiai 10-14 dienų. Nemažiau svarbus busimų grindų eksploatacijai yra atstumas tarp lagių, prie kurių bus tvirtinamos grindinės lentos. Maksimalus atstumas tarp lagių centrų neturi viršyti grindų lentų storio padauginto iš 20. (Pavyzdžiui - 28 mm storio grindinės lentoms šis atstumas neturi viršyti 560 mm).

Susisiekite dėl terasos lentų   eituma fb

jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta

Užklausos pateikimas

Eituma.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su eituma.lt slapukų politika.

Sutinku