jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta

Užklausos pateikimas

Privatumo politika

UAB „Eituma“ Privatumo politika
UAB „Eituma“, užsiimanti medienos produktų prekyba, (toliau – pardavėjas) šia Privatumo politika nurodo klientų asmens duomenų tvarkymo taisykles ir galimus prekybos apribojimus.
Pardavėjas įsipareigoja laikytis šios Privatumo politikos nuostatų, o jas keičiant, informuoti apie tai internetinės svetainės eituma.lt lankytojus. Pardavėjas nurodo, kad visi internetinės svetainės eituma.lt lankytojai, pateikiantys savo asmens duomenis bet kokia forma ir būdu, sutinka, kad jie bus tvarkomi pagal šios Privatumo politikos reglamentą.
Renkamų ir tvarkomų kliento asmens duomenų rūšys
Pardavėjas pasilieka teisę rinkti ir tvarkyti tuos kliento asmens duomenis, kuriuos jis pateikia pildydamas internetinėje svetainėje eituma.lt esančią automatinę užklausos formą, susisiekdamas su pardavėju elektroniniu paštu ar kitu būdu. Renkami ir tvarkomi gali būti šie kliento asmens duomenys:

  • vardas ir pavardė;
  • telefono numeris;
  • elektroninio pašto adresas;
  • kiti kliento pateikti duomenys.

Kliento asmens duomenų rinkimo ir tvarkymo tikslas
Pardavėjas kliento asmens duomenis gali rinkti ir tvarkyti tik su vykdoma veikla susijusiais tikslais.

  • Išrašydamas sąskaitas.
  • Pateikdamas pasiūlymus.
  • Atsakydamas į užklausas.
  • Atnaujindamas užsakymo informaciją ir kt.

Kliento asmens duomenų apsauga ir konfidencialumo taisyklės
Pardavėjas, rinkdamas ir tvarkymas kliento asmens duomenis, įsipareigoja užtikrinti jų saugumą. Kliento asmens duomenys turi būti tvarkomi konfidencialiai, neatskleidžiant jų trečiosioms šalims ir paisant kliento duomenų saugumą reglamentuojančių įstatymų (duomenų apsaugos ir Civilinio kodekso). Taisyklių išimtys:

  • Pardavėjas turi teisę atskleisti kliento asmens duomenis trečiosioms šalims kai taip numato įstatymai;
  • Pardavėjas turi teisę atskleisti kliento asmens duomenis trečiosioms šalims, kai klientas nevykdo įsipareigojimų;

Galimi prekybos apribojimai
Pardavėjas pasilieka teisę neparduoti prekių ir nepateikti pasiūlymo klientams, kurie nenurodo šiems veiksmams atlikti būtinų savo asmens duomenų. Taip pat kilus įtarimui dėl kliento amžiaus ir galimybės savarankiškai valdyti užsakymus, klientui atsisakius pateikti šią galimybę įrodančius asmens duomenis.

   eituma fb

Eituma.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su eituma.lt slapukų politika.

Sutinku