Eituma el. parduotuvėje įsigytų prekių grąžinimas
  1. Kokybiškų prekių grąžinimas

Pirkėjas, norėdamas grąžinti įsigytas kokybiškas prekes, turi raštu pranešti UAB Eituma apie tai per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo dienos. Pirkėjas turi teisę pilnai atsisakyti visų nusipirktų arba tik kai kurių įsigytų prekių. Minimas 14 (keturiolikos) dienų raštiško prašymo pateikimo terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekės(-ių) perdavimo pirkėjui ar jo įgaliotam atstovui dienos. Įsigytas kokybiškas prekes galima grąžinti per 14 d. jei:

–          grąžinama prekė yra originalioje pakuotėje (jei tokia yra);

–          prekė yra nenaudota ir nesugadinta (pvz. nepjauta, negręžta, nefrezuota, neobliuota, nedažyta ir t.t.) ;

–          prekė yra nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, maišeliai ir kt. jei tokie yra);

–          grąžinama prekė yra tokios pačios komplektacijos, kokia buvo pristatyta pirkėjui (toks pats vienetų skaičius, vienetai nepadalinti į kelis);

–          grąžinant prekę pateikiamas jos įsigijimo dokumentas – sąskaita faktūra, čekis.

Kokybiškos prekės negali būti grąžinamos, jei tai yra:

–          prekės, kurios buvo gaminamos pagal Pirkėjo individualų užsakymą arba yra akivaizdžiai jam pritaikytos, arba kurios dėl savo prigimties po jų pateikimo Pirkėjui nebegali būti grąžintos dėl prekinių savybių praradimo (netekimo);

Grąžinamą prekę prašome pristatyti į EITUMA parduotuvę Verkių g. 44, Vilnius. Grąžinant kokybiškas prekes, pirkėjas atsako už:

–          prekių supakavimą;

–          prekių pristatymą į artimiausią EITUMA parduotuvę (išskyrus atvejus, kai gauta ne ta prekė).

Mes galime atsisakyti prekę priimti atgal, jei buvo padaryti prekės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo nebūtini norint apžiūrėti prekę, įskaitant spalvos, formos, išmatavimų pakeitimus.

Grąžinant el. parduotuvėje pirktą prekę, prašome pateikti laisvos formos raštišką prašymą, nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data. Prašyme taip pat reikia nurodyti pirkėjo rekvizitus bei sąskaitą pinigų grąžinimui.

Įsipareigojame sugrąžinti Jūsų sumokėtus pinigus per 14 d.d. nuo grąžintinų prekių pristatymo į EITUMA parduotuvę bei prašymo pateikimo.

  1. Prekės grąžinimas įsigijus netinkamos kokybės prekę:

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkamos kokybės prekės įsigijimas, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus, kai prekė yra pristatoma į EITUMA parduotuvę ir įvertinama, kad ji yra netinkamos kokybės dėl gamintojo kaltės, tai yra nenustatyti pirkėjo netinkamo vartojimo sąlygoti pažeidimai, sugadinimai, nepakitusi prekės išvaizda, sutampa pirktų ir grąžintų prekių komplektacija ir pan.