–          Prekės Lietuvoje pristatomos nuo 1 iki 3 darbo dienų.

–          Pristatymo kainos paskaičiuojamos užbaigus pildyti prekių krepšelį (įvertinant bendrą prekių krovinio tūrį bei svorį).

–          Smulkius krovinius Jums pristatys mūsų vairuotojas arba samdytas siuntų kurjeris. Tokiu būdu galėsime Jums pasiūlyti pačią prieinamiausią prekių pristatymo kainą.

–          Stambesnius krovinius pristatys krovinių pervežimo įmonė.

–          Pageidaujant pristatyti prekes prašome visas detales suderinti telefonu +370 523 00682 arba parašyti mums el. paštu: vilnius@eituma.lt PRIEŠ ATLIEKANT UŽSAKYMĄ.

–          Prekių pristatymo terminas pradedamas skaičiuoti nuo jūsų mokėjimo gavimo.

–          Jei prekės bus priimamos ne tiesioginio užsakovo, prašome apie tai mus informuoti atliekant užsakymą bei nurodant asmens vardą, pavardę, telefono numerį ir tikslų pristatymo adresą.

–          UAB Eituma neprisiima atsakomybės už pristatymą, jei krovinio neįmanoma pristatyti dėl blogo privažiavimo, kelių eismo ribojimo ar neparuoštos vietos kroviniui iškrauti.

–          Prekių priėmimo metu, klientas (ar jo atstovas) pasirašo ant krovinio važtaraščio, įrodančio, kad prekės pristatytos gavėjui.

–          Iškrovimo metu pastebėjus prekių ar pakuočių pažeidimus, gavėjas privalo savo pastabas įrašyti į krovinio važtaraštį. To nepadarius UAB Eituma neprisiima atsakomybės dėl prekių pažeidimų, kurie savaime nėra gamyklinis brokas.

–          Iškrovimo metu klientas (ar jo atstovas) turi patikrinti krovinio komplektaciją. Jei ji neatitinka pateiktos užsakyme, klientas turi tai pažymėti krovinio važtaraštyje. To nepadarius UAB Eituma neprisiima atsakomybės dėl komplektacijos neatitikimų.