jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta

Užklausos pateikimas

Katalogas

Obliuota mediena

Obliuota mediena

Obliuota mediena yra natūralios medienos produktai, kurie pasižymi patvarumu ir estetiška išvaizda. Ji tinkama apdailai tiek patalpų viduje, tiek išorėje. 
Obliuota mediena gali būti naudojama patalpų viduje, naudojant apdailai . Šie kokybiški gaminiai puikia tinka sienų ar lubų apdailai. Obliuota mediena patalpų viduje suteikia jaukumo ir šviesos. Be to, prisideda prie geresnio mikroklimato. Taip pat obliuota mediena naudojama ir lauko apdailai, puikia tinka pastato išorei. Obliuotos medienos gaminiai lauke nepraranda savo formos ir estetiškos išvaizdos, todėl pastatas visada atrodo tvarkingas.

 

Obliuotos medienos privalumai

Obliuotos medienos privalumai

Be estetiškos išvaizdos, ilgaamžiškumo ir plačių panaudojimo galimybių (tiek lauke, tiek viduje) obliuota mediena išsiskiria ir dar keliais privalumais. Pirmiausia, galima rinktis iš gausios matmenų ir profilių skalės, o tai suteikia nevaržomą laisvę kuriant interjerą ir leidžia pasirinkti geriausiai tinkantį sprendimą. Taip pat, ji gali būti gaminama pagal pateiktus pageidaujamus brėžinius ir individualius matmenis, todėl ją naudoti galima ne tik apdailai, tačiau ir gaminant baldus, o tinkamai apdirbus obliuota mediena pritaikoma ir pirtyse bei kitos paskirties statiniuose.

Mūsų asortimente Jūs rasite obliuotus, klijuotus arba masyvo tašelius, kurie naudojami įvairiems karkasams formuoti , o taip pat ir lagėms. Pagrindiniai reikalavimai šioms prekėms yra tikslūs matmenys, ne didesnis nei leidžiamas ( 14 – 18 %) drėgnumas bei tiesumas.

Pirkėjams mes taip pat siūlome aukštos kokybės obliuotą medieną, skirtą interjero apdailai. Be aukščiau išvardintų savybių šie tašai kruopščiai rūšiuojami atmetant estetiniams reikalavimams neatitinkančius tašus.


Dar viena obliuotos medienos grupės dalis yra graduota kalibruota mediena. Pagrindinė šių prekių paskirtis yra įvairiausios medinės konstrukcijos, todėl ji dar vadinama „konstrukcine“.
Sąvoka kalibruota reiškia kad paklaida tašo matmenyse suvesta iki nulio, t.y. praktiškai neleidžiama, graduota reiškia medienos atitikima t.t. stipruminio gradavimo klasei, tai yra nusako apie medienos atsparumą lenkimui, tempimui ir slėgimui, o taip pat tankį bei elastingumą. Vizualių arba mechaninių būdu kiekvienas pagalys praeina atrūšiavimą ir yra antspauduojamas. Mūsų siūloma graduota mediena atitinka C24 stipruminio gradavimo klasės. Kadangi mūsų pirkėjai dažniausiai naudoja šią obliuotą medieną ne konstrukciniams, o apdailiniams darbams - mes parduodame tik iš Karelijos miškuose išaugusių eglių pagamintus tašus, kurie rūšiuojami būtent vizualinio gradavimo būdu. Taip mes užtikriname minimalų šakų kiekį ir estetišką išvaizdą.

Mediena obliuota Susisiekite dėl obliuotos medienos

Susisiekite dėl obliuotos medienos

   eituma fb

Eituma.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su eituma.lt slapukų politika.

Sutinku